Kā iekārtot mājokli pēc fen šui likumiem?

kā iekārtot māju pēc fen šui

 

Ik pa laikam cilvēkus pārņem vēlme pārvietot mēbeles mājoklī, lai mainītu vidi, kurā dzīvojam. Taču patiesībā tam, kādā pozīcijā atrodas lietas mūsu mājā, ir cieša saikne gan ar cilvēku labsajūtu, gan arī veiksmi. Kas jāņem vērā, ja vēlamies iekārtot mājokli, vadoties pēc fen šui gudrībām?

Ēka

Protams, ja māja jau ir uzcelta, durvju novietojumu diez vai vēlēsimies mainīt, taču, iespējams, jums būtu jāzina tas, ka ieejai mājā vajadzētu būt vērstai uz dienvidiem – pret sauli. Ir labi, ja mājas aizmugurē ir lieli koki vai kalns, kas enerģētiski to pasargā. Arī sānos nepieciešama aizsardzība – tie var būt koki, upe, kalns u.c. Nav ieteicams ierīkot siltināto grīdu, jo pastāvīgi dzīvojot šādā mājoklī varat iegūt kāju vēnu problēmas.

Mājokļa apkārtne

Pirmkārt, ēka nevar atrasties strupceļā, jo tad tajā arī nonāks jūsu dzīve. Labāk, ja gar māju ved divvirzienu ceļš, jo vienvirziena iela veicina tāda paša veida domāšanu cilvēkos. Krūmi ceļa pusē pasargās māju no notiekošā uz ielas.

Ieeja mājoklī

Pirmajam iespaidam, kādam vajadzētu rasties, ienākot jūsu mājā, ir plašums. Arī tad, ja jūsu koridors ir neliels, varat to vizuāli paplašināt, izmantojot spoguļus vai fototapetes.

Ielas apavus, velosipēdus un citas netīras lietas labāk uzglabāt atsevišķā telpā vai vietā, kuru nevar uzreiz pamanīt, ienākot mājoklī. Drēbju pakaramo nav ieteicams novietot aiz durvīm, jo tas apgrūtinās ienākšanu un iziešanu no mājokļa.

Virtuve

Ja vēlaties veicināt radošo enerģiju mājā, virtuvei ir jābūt tīrai, sakārtotai un gaišai. Nažiem jābūt noasinātiem. Ja tie būs truli, sabojās ēdiena enerģiju. Plīti nav ieteicams novietot tuvu durvīm.

Guļamistaba

Līdzīgi kā plīti virtuvē, arī gultu guļamistabā nevajadzētu novietot durvju tuvumā. Kad atrodaties savā gultā, no tās ir labi jāpārredz gan durvis, gan logs savukārt drošāka sajūta būs, ja galvgalis atradīsies pie sienas.

Ja vēlaties ienest mājā tīru enerģiju, iegādājieties jaunu gultas veļas komplektu. Gultai nevajadzētu atrasties starp durvīm un logu, jo tas rada enerģētisko caurvēju. To var novērst ar aizslietņa palīdzību.

Darbistaba

Galdam un krēslam jāatrodas ar muguru pie sienas, turklāt skatam jābūt vērstam un durvīm. Drošākā vieta darbistabā ir pie sienas, vistālākajā punktā no durvīm. Mājās darba galdam vajadzētu būt novietotam tā, lai varat redzēt mājiniekus savukārt darbā – lai kolēģi būtu ar seju viens pret otru.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*