10 padomi, kā iekārtot mazu vannas istabu

kā iekārtot vannas istabu

 

Nelielas vannas istabas iekārtošana ir pamatīgs izaicinājums, jo jāparūpējas gan par to, lai tajā novietotu visu nepieciešamo, gan arī par to, lai pietiktu vietas, kur pašiem pārvietoties. Lai atvieglotu šo uzdevumu, iesakām ņemt vērā desmit vienkāršus padomus.

  1. Lai ērti izmantotu izlietni, to ieteicams novietot 80 līdz 95 centimetru augstumā, pielāgojot mājokļa iemītnieku augumam. Ieplānojiet vietu arī izlietnes malās, kā arī uz telpas centru, lai negūtu traumas, izmantojot izlietni.
  2. Tiem, kuri iecienījuši vannas, ieteicams iegādāties tādu, kuras vienu sānu iespējams piestiprināt pie sienas, un tā aizturētu ūdens noplūšanu uz grīdas. Tāpat ieteicams parūpēties par to, lai vannai būtu neslīdoša pamatne un rokturi.
  3. Izvēloties dušu, noteikti vispirms izmēriet, kādu platību kabīnei varēsit atvēlēt. Tāpat jāatstāj vieta arī tam, lai varētu no dušas iznākt un noslaucīties.
  4. Tiem, kuriem vannas istaba ir pavisam neliela, labāk būs piemēroti iebūvētie dušas paneļi, bet visas komunikācijas tiek paslēptas sienas nišā. Šāda kombinācija aizņems mazāk vietas.
  5. Ja vēlaties novietot vannas istabā veļas mašīnu, parūpējieties par to, lai tās forma atbilstu telpas platībai. Mūsdienās veļas mašīnu piedāvājums ir pietiekami plašs, tādēļ arī jūs varēsit atrast tāda izmēra tehniku, kura iederēsies mazā telpā. Piemēram, lai ietaupītu vietu, veļas mašīnu var novietot zem izlietnes, taču tad jums būs jāiegādājas mazāka izmēra tehnika. Savukārt veļas mašīnas ar augšējo ielādi ir šaurākas nekā klasiskās.
  6. Izvēloties tualetes podu, eksperti iesaka dot priekšroku kompaktajiem iebūvējamiem podiem, kuru skalojamās tvertnes izmērs ir neliels, turklāt tā ir savienota ar podu, un aizņem mazāk vietas.
  7. Ja ar radošumu esat uz “tu” varat izvēlēties vannu, zem kuras iespējams ierīkot plauktiņus sadzīves ķīmijas uzglabāšanai. Savukārt, ja telpai ir pietiekami augsti griesti, varat ierīkot augstāku, taču šaurāku plauktu, kurā salikt dažādas lietas.
  8. Ja vēlaties vizuāli paplašināt telpu, ieteicams vannas istabā novietot spoguli. Ir pieejami arī skapīši ar spoguļdurvīm, kurus var novietot virs izlietnes.
  9. Lai kompakti sakārtotu dažādus kosmētikas līdzekļus, šampūnus, dušas želejas utt., varat ierīkot stūra plauktu.
  10. Ne tikai stūra plaukti, bet arī stūra vannas un duškabīnes ļaus ietaupīt vietu nelielā telpā.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*