5 interesanti veidi, kā pielietot paklāju

paklāju veidi

Ikviens no mums zina, kas ir paklājs. Vairumam tas saistās ar liela izmēra dizaina elementu, kas novietots istabā uz grīdas. Taču mūsdienās ir iespējams iegādāties daudzveidīgus paklājus, kas kalpo dažādiem mērķiem.

  1. Maini savas istabas izskatu līdz nepazīšanai! Ko darīt, ja jums ir apnicis līdzšinējais telpas dizains un vēlaties to atsvaidzināt, taču nepietiek līdzekļu, lai veiktu remontu? Ļoti vienkārši – iegādājieties jaunu paklāju! Šis ir viens no veiksmīgākajiem veidiem, kā pārveidot telpu, ietaupot naudu. Veikalos pieejamie paklāji ir ne tikai dažādu materiālu, bet arī krāsu, izmēru un formu. Atrodiet tādu, kas piestāv jūsu istabai un pārsteidziet gan sevi, gan ciemiņus ar košu akcentu!
  2. Samaziniet netīrumu iekļūšanu mājoklī. Arī jūs noteikti esat pabijuši mājās vai dzīvokļos, kur pie ārdurvīm ir novietots neliels paklājs, kas paredzēts kāju notīrīšanai pirms ienākšanas telpā. Tie aizkavēs netīrumu nonākšanu uz grīdas, līdz ar to jūsu māja ilgāk saglabāsies tīra!
  3. Ieviesiet sava bērna ikdienā jautrību! Lai jūsu atvasei būtu vairāk iespēju, kā pavadīt laiku, varat iegādāties paklāju, uz kura uzdrukāts, piemēram, pilsētas motīvs un ceļi, lai mazais varētu izmantot to kā rotaļlietu, braucot pa ceļiem ar spēļu mašīnām. Kā zināms, mazi bērni daudz laika pavada, esot uz grīdas, tāpēc paklājs kalpos kā papildus nodrošinājums, lai mazulis justos komfortabli un arī nesaaukstētos, ja mājā nav apsildāmās grīdas.
  4. Drošība pirmajā vietā! Ir daudzi paklāju veidi, un ne visi no tiem saistās ar dizainu, drīzāk praktiskumu. Tā, piemēram, lai pasargātu sevi un citus mājiniekus no paslīdēšanas uz slapjas vannas istabas grīdas, varat iegādāties paklājiņus ar neslīdošu apakšu. Turklāt tie mūsdienās ir pieejami dažādās krāsās un formās, lai kalpotu arī kā koši akcenti vannas istabā.
  5. Īpašiem gadījumiem. Kurš gan no mums nav redzējis klasisko sarkano paklāju, uz kura parasti redzamas dažādas kino zvaigznes un citas svarīgas personas. Šādus paklājus parasti izmanto dažādos pasākumos, kad nepieciešams sagaidīt un uzņemt ievērojamas personas, sadarbības partnerus, slavenības utt. Tāpat tos mēdz izmantot arī kāzās un jubilejās.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*