Laiks krāsām! 8 iemesli, kādēļ iegādāties mēbeles dažādos toņos

mēbeles spilgtās krāsās

Cilvēka acis ir unikālas. Tās var atšķirt līdz 7 miljoniem dažādu krāsu toņu. Tajā pašā laikā, ikviens tonis spēj mūs ietekmēt citā veidā – kāds padara priecīgākus, cits, tieši pretēji, agresīvus un nomāktus.

Iekārtojot mājokli, interjera dizaineri visbiežāk norāda uz to, ka ir jāpadomā ne tikai par komfortu, bet arī to, kādas krāsas mēbeles izmantojat. Visbiežāk cilvēki izvēlas harmoniju, proti, saskaņotus toņus, taču šeit ir apkopoti astoņi iemesli, kādēļ jums būtu jāiekārto sava māja vai dzīvoklis ar dažādu toņu mēbelēm.

  1. Tas ir jautri! Maldīgs ir priekšstats par to, ka dažādu krāsu mēbeļu izvēle piešķir telpām bērnišķīgu atmosfēru. Patiesībā jūs piešķirsit mājoklim dzīvīgumu un pozitīvu enerģiju, ar vienu noteikumu. Arī tad, ja plānojat kombinēt dažādus toņus, pirms tam nepieciešams papētīt informāciju par to, kā tie savā starpā “mijiedarbojas”, proti, lai beigās nesanāktu tā, ka jūs savā istabā esat novietojuši mēbeles, kuru toņi it nemaz nesaskan.
  2. Jūs varat radīt atšķirīgus vizuālos efektus. Piemēram, garā un šaurā istabā vienu sienu nokrāsojot citā (tumšākā) tonī, jūs panāksit efektu, ka telpa izskatīsies plašāka vai īsāka.
  3. Iepazīstiet sevi! Dažkārt cilvēki baidās eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu, jo ir pieraduši pie vienām un tām pašām lietām. Taču pārmaiņas dzīvē ik pa laikam ir ļoti nepieciešamas, turklāt tās palīdzēs jums labāk iepazīt sevi.
  4. Veicina radošumu. Ir veikti pētījumi, kuri atklājuši, ka toņu daudzveidība mājoklī veicina radošumu un produktivitāti.
  5. Plašākas interjera elementu izvēles iespējas. Jo daudzveidīgāki toņi būs sastopami telpas mēbelēs, jo vairāk varēsit izpausties, piemeklējot dažādus citus interjera elementus, piemēram, aizkarus, fotogrāfijas, gleznas utt.
  6. Iekārto savu mājokli moderni! Nav pārsteigums, ka mūsdienās, iekārtojot mājokli, ir iespējams izpausties radoši, un tas nozīmē, ka jums nav jābaidās ienest dažādus toņus savā mājā vai dzīvoklī.
  7. Krāsainas mēbeles var kombinēt ar elementiem mierīgākos toņos. Lai piešķirtu telpām vizuālo harmoniju, vairāku toņu mēbeles novietot istabā, kuras sienas, grīda un griesti ir nedaudz pieklusinātās krāsās.
  8. Parādiet savu personību un oriģinalitāti! Tas, kā mēs iekārtojam savu mājokli, spēj par mums pateikti diezgan daudz – gan par raksturu, gan gaumi. Tas nozīmē, ka dažādu toņu mēbeles jūsu viesiem liks saprast to, ka esat interesanta, piedzīvojumiem atvērta un atraktīva personība!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*