Vai “dārgāks ir labāks” attiecas arī uz mēbeļu iegādi?

letas-mebeles

Mēbeles ir sava veida ieguldījums. Pērkot mēbeles mājoklim, domājam par tām ilgtermiņā, cenšoties iegādāties labāko, kvalitatīvāko, ērtāko. Un tad bieži vien sanāk lauzīt galvu – vai visas šīs īpašības apvienotas var būt lētās mēbelēs? Vai kvalitatīvs, izturīgs, labs, praktisks un ilgtermiņa var būt arī lēts?

Protams, par “sviestmaizi” labas mēbeles arī visticamāk nedabūsim, tomēr nav jātērē arī astronomiskas summas, lai iegūtu savam mājoklim labas un kvalitatīvas mēbeles. Vien jāzina kur un kā meklēt.

Pats galvenais mēbeļu iegādē – kvalitāte. Lai materiāls, no kā mēbeles gatavotas, būtu kvalitatīvs. Gultu, kurai salūzīs rāmis pēc tam, kad bērni būs pa to enerģiski palēkājuši, pirkt īpaši nav vērts. Tāpēc, iegādājoties mēbeles visvairāk jādomā par to kvalitāti un izturību ilgtermiņā. Te arī klāt nāks noteikta cena, jo kvalitatīvas mēbeles nav lētas (te gan viss atkarīgs no katra pircēja individuālās definīcijas par to, kas īsti ir lēts un kas dārgs). Tomēr no vismaz pārsimts eiro, pērkot gultu, ja vēlamies, lai tā ir kvalitatīva un ilgtermiņam, nāksies.

Protams, iegādājoties mēbeles, viss atkarīgs no vēlmēm un arī iespējām. Ja maciņā ir atvēlēts konkrēts budžets, mēbeļu iegādei, kuru pārsniegt nu nekādi nevaram (jo vienkārši vairāk nav), arī izvēle ierobežojas – nevaram iegādāties preci daudz dārgāk, ja nevaram to atļauties. Tiesa, mūsdienās pieejami dažādi līzingi, arī mēbelēm, kas var atvieglot pirkuma “smagumu” – ļaujot nomaksāt kāroto mēbeli ilgākā laika posmā. Visticamāk, ja esam noskatījuši savu sapņu istabas iekārtu, gultu vai kādu citu lielāku mēbeli, kura patiešām ir kvalitatīva un vērtīga, izdevīgāk ir pārlūkot savas finansiālās iespējas un izvēlēties līzingu, nekā iegādāties kaut ko no galīgi “lētā gala”, kas pašiem nedz patīk, nedz arī būs tik kvalitatīvs.

Dārgāks ne vienmēr nozīmē labāks, arī attiecībā uz mēbeļu iegādi. Tomēr kvalitatīvāks gan būs dārgāks, kas nozīmē – kvalitatīvas mēbeles būs dārgākas, un galvenais, kam jāpievērš uzmanība – kvalitātei, ne cenai.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*